Volgers

zondag 27 januari 2013

Romantische sfeerlichtjes

Moi tesciowie pojechali na poczatku listopada do Taiwanu na krotkie wakacje. W sumie to juz nie pierwszy raz sie tam wybrali, ale po raz pierwszy poprosilam ich o kupno papierow ryzowych. I tak w niecierpliwosci czekalam dwa tygodnie na papiery z Taiwanu:-) A w miedzy czasie obmyslalam co ciekwego moglabym z nich stworzyc. I tak oto powstaly upominki swiateczne dla kolezanek i kolegow z pracy.

In begin van november zijn mijn schoonouders naar Taiwan gegaan. Eigenlijk niet voor de eerste keer, maar ik heb hun voor de eerste keer gevraagd of ze rijstpapier voor mij konden meenemen. Zo gevraagd, zo gedaan. In de tussentijd was ik al aan het bedenken wat ik met dit papier kon maken. Ik had wat wijnglazen over en dacht dat het een leuke attentie voor collega's zou zijn.3 opmerkingen:

  1. Napisz coś więcej - gdzie w Azji szukać takich papierów (o ile masz wiedzę o innych krajach). Tak w ogóle - fajnie Cię znów widzieć. Pozdrawiam Kre-Akcja :)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. śliczne, nastrojowe lampiony :) mam nadzieję, że do blogowego świata wróciłaś na dobre! czekam więc na kolejne prace i cieszę się, że decoupage Cię wsysa :D

    BeantwoordenVerwijderen

Bedankt voor het bezoek en reactie:-)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...