Volgers

woensdag 14 maart 2012

geboorte - wat een wonder

Jakis czas temu trafilam na blog jolagg, ktora tworzy nie tylko wspaniale kartki, ale i digi stemple. Juz od dawna chcialam zrobic rozetke. Wiec jak zobaczylam ponizsze stemple u jolagg, stwierdzilam ze tylko rozetki im brakuje:-) No a w zwiazku z tym, ze wsrod znajomych rodzinki sie powiekszyly stworzylam oto taki karteluchy.

Niet zo lang geleden heb ik de blog van jolagg ontdekt. Ze maakt niet alleen prachtige kaartjes maar ook onwijs leuke digi stempels. Aangezien wat vrienden kindertjes hebben gekregen, heb ik besloten wat stempels van jolagg te gebruiken:-)


2 opmerkingen:

  1. Świetne karteczki :) ja się zabrałam za metryczkę, niespodziewanie zostaliśmy zaproszeni do maluszka i muszę na szybko coś stworzyć :)

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Sylwio Droga! pięknie Ci dziękuję za przesyłkę! serwetki są przepiękne, przyznam szczerze, że większości z nich nie posiadam w swojej kolekcji, więc tym większa radocha :))) serwetek nigdy za dużo! nawet jak ma się swój własny sklep z serwetkami ;)
    słodkościami zajęli się moi chłopcy (ja mam już i tak tyłek za duży!), ale kawka dla mnie! Piękne dzięki Kochana :* :* :*
    karteluszki rozetkowe śliczne! ciekawa jestem, czy trudno się robi takie rozetki??

    BeantwoordenVerwijderen

Bedankt voor het bezoek en reactie:-)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...